Učenici naše škole nagrađeni na likovnom natječaju "Razlistaj se"

Autor: Sanja Čvrljak, 8. 11. 2020.

U četvrtak, 5. studenoga, povodom obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige otvorena je izložba straničnika. Dječjih likovnih radova čija je ovogodišnja tema bila ,,RAZLISTAJ SE“. Organizator izložbe je kao i proteklih godina Gradska knjižnica ,,Juraj Šižgorić'', a sudjelovali su učenici osnovnih škola naše županije.

Tim povodom dodijeljena su priznanja i nagrade učenicima koji su se svojom kreativnošću posebno istaknuli. Ove godine u nešto oskudnijem ali jednako svečanom ugođaju, pozivu organizatora odazvali su se i učenici naše škole te zajedno sa svojim mentorima priznanja i nagrade zaslužili su u dvije kategorije:

• U skupini pojedinačnih likovnih radova nagrađeni su :

učenici 1. c razreda Ema Rošini, Tija Petrović, Rita Kalauz i Petar Jelovčić (mentorica Sanja Čvrljak) te učenica 5.c razreda Maja Vučenović (mentorica Sonja Smojver)

• Za najbolju seriju likovnih radova nagrađeni su:

učenici 1.c razreda (mentorica Katica Olivari), učenici 4.a razreda (mentorica Anita Ljubić) te učenici 4. b razreda (mentorica Anita Matić)

Nakon primljenih priznanja učenici su imali priliku razgledati i ostale uratke svojih prijatelja te osladivši se pokojom slasticom i pićem izabrati i svoje favorite.

Izložba dječjih straničnika otvorena je u prizemlju Knjižnice do 12. studenog 2020.

Čestitamo nagrađenima!

đ