Učenici posebnih odjela darivani povodom nadolazećih blagdana

Autor: Ivana Rupić, 12. 12. 2013.

Vrijeme je godine kada se temeljne ljudske vrijednosti pokazuju djelima. Ono što nas čini potpunima nije primanje, nego davanje. Kad čovjek nađe mir i spokoj u sebi samome, time što je usrećio drugoga, onda govorimo o ljepoti duše.

Ovih dana učenici i djelatnici osnovne škole Jurja Šižgorića iz Šibenika, svojom su humanom gestom obradovali dva odjela naše škole, djecu posebnih odjela. Pokloni koje su dobili, tim više su dragocjeni jer su došli od srca, iskreno,  s velikom ljubavlju.

Svakako velika gesta koja zaslužuje puno više od riječi „Hvala“. Ali, oni koji su organizirali i sproveli ovu donaciju to znaju, oni su radost nesebično podijelili onima kojima je ona itekako potrebna.

Ovim putem se još jednom zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovom prekrasnom činu kojim su unijeli puno svjetlosti u oči i dušu naših mališana, a time pokazali i svjetlost koju sami nose u sebi. Želimo im čestit i blagoslovljen Božić, puno zdravlja i sreće u nastupajućoj godini.

Preuzeto s http://os-domovinske-zahvalnosti-kn.skole.hr