OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA 1. DO 4. RAZREDA O NAČINU ODVIJANJA NASTAVE OD 25. SVIBNJA

Autor: Ivana Rupić, 23. 5. 2020.

Učenici u školu dolaze samostalno ili u pratnji roditelja. Osim učenika u produženom boravku koji u školu dolaze ranije, u školu se ulazi od 7:45  na način da učenici idu u svoje razrede gdje će ih čekati njihove učiteljice. Neka razredna odjeljenja su razmještena u nove prostore u školi o čemu će učenici biti obaviješteni pri ulasku u školu.
Nastavni sati započinju u 8 sati i traju do 11.30. Učenici koji imaju izborne predmete u rasporedu će ponekad imati pet sati. Za učenike putnike organiziran je prijevoz.
Napominjemo da ulazak u školu nije dozvoljen roditeljima/pratiteljima učenika. Sve ostale upute, informacije i obavijesti učenici će dobiti od svojih učiteljica u školi. Također podsjećamo da se učenici i roditelji dobro upoznaju s propisanim mjerama objavljenima u prethodnoj obavijesti.
Želimo se zahvaliti svim roditeljima na podršci i trudu u nastavi na daljinu jer bez vas ona ne bi bila moguća.

Hvala vam od srca na tome.

Preporuka MZO je da svi učenici od 1. do 4. razreda dolaze u školu. Oni roditelji koji još uvijek imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu ne žele poslati u školu, mogu i naknadno uključiti dijete u nastavne grupe u školi, ali u međuvremenu moraju osigurati uvjete kod kuće za nastavu na daljinu i biti u svakodnevnom kontaktu s učiteljima i stručnim suradnicima u školi. Roditelji su dužni o svemu tome obavijestiti učiteljice koji će evidentirati razlog izostanka učenika.

Za sve učenike u školi od 25. svibnja vrijede epidemiološke mjere u školi propisane na temelju preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Molimo roditelje da ih pročitaju, te s njima upoznaju svoje dijete prije dolaska u školu i objasne djetetu na njemu razumljiv način zašto te mjere postoje i potaknu ga da ih se pridržava.

EPIDEMIOLOŠKE MJERE U ŠKOLI NAKON 25. SVIBNJA  - OVDJE

Dodatni savjeti za roditelje HZJZ objavljenje na njihovim stranivcama 22. svibnja - OVDJE.

Raspored zvona - sat 45 min

Raspored zvona - sat 40 min

UDŽBENICI ZA 2020./2021.
Katalog udžbenika 2019./2020.